Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

  • zhora
  • bar
  • vlevo
  • velkazed
  • plechovky
  • boxy

MODERNÍ HISTORIE - OD ROKU 2009

Existují nové příběhy, které navazují na tradice a zkušenosti z minulosti. Příběh Sevengrams je dědictvím života stráveného ve světě pražení kávových zrn, chutná po kávě a opojně voní jako první ranní pražení. Učí nás, že každá společnost je postavena na síle jejích nápadů a schopnosti uvádět je odhodlaně každý den v život s citem pro míru počínaje sedmi gramy kávy, které tvoří potřebné množství pro perfektní espresso.

Díky pevnému zázemí na trhu s kávou a silnému italskému duchu přináší Sevengrams něco nového a odlišného – nejen nekompromisní specializaci na espresso v nejnáročnějším segmentu trhu, ale především přístup k zákazníkům s jasným a silným závazkem, který vždy odráží:

- kvalitu značky 7Gr.

- transparentnost nabídky

- sdílení zkušeností

7Gr. se vždy snaží o srozumitelný a otevřený dialog se svými klienty a investuje své zdroje v prvé řadě do produktu a komunikace. Staví na výzvě nezavazovat zákazníky k dalším nákupům a současně poskytovat maximální možnou kvalitu. 

HODNOTY A DUCH 7Gr.

Excelentní v jakosti: Kvalita 7Gr. je garantována od kávového zrna až do Vašeho šálku a zaručena procesem založeným na sdílených zkušenostech, který umožňuje zákazníkovi jednoduše rozpoznat a ocenit rozdíl.

Zaměřeni na podstatu: Věříme, že vypadat dobře je pouze jeden aspekt kvality a ne výsledná charakteristika sama o sobě. Naším cílem je ukázat ryzost espressa nad rámec módních výstřelků a marketingových triků, abychom i my sami přispěli k rozvoji ušlechtilosti espresso kultury.

Otevřeni inovacím: Jinými slovy – otevřeni světu, který se rychle mění, a který komunikuje v reálném čase a umožňuje rychlý přenos a sdílení tužeb a očekávání. Světu, kde i zakořeněné tradice musí držet krok s časem, aby si udržely svoji autentičnost a trvanlivost.

Obchodní etika: Věříme, že loajalita zákazníka nesmí být vynucena, ale získána každodenní komunikací, jež je zároveň odkazem na kvalitu produktu a péče o zákazníka. Ti, kteří si vyberou 7Gr., tak činí ze svobodné vůle, nejsou nuceni ke koupi designového kávovaru, jejíž důsledkem je vynucený nákup navazujících produktů.

Odpovědnost: Snažíme se podporovat odpovědnou spotřebu založenou na kvalitě a ne na kvantitě:

- na rozdíl od plastových nebo hliníkových kapslí jsou naše pody biologicky rozložitelné

- vybíráme a nakupujeme pouze nejlepší suroviny, abychom zajistili kvalitu našich produktů, a to s respektem k hodnotám práce jednotlivých producentů

- spolupracujeme pouze s dodavateli, kteří sdílí naše závazky

Naše kávová zrna jsou zpracována pouze nejznamenitějšími pražírnami v Itálii, které garantují kvalitu pražení podle našich přísných specifikací. To nám umožňuje překonat omezení průmyslového pražení kávy a přispět tak ke zvyšování kvality skrze cross-trade synergie.

7Gr. BRAND

Naše jméno je náš závazek. Závazek, který plníme spojením vášně a podstaty. Pro perfektní espresso je třeba 7 g jemně mleté kávy – ani gram více, ani méně. Naše značka plně odráží naši filozofii, počínaje důrazem, kterou klademe na každý okamžik předcházející extrakci oněch 25 ml čisté chuti a aroma, které jsou obsahem Vašeho šálku kávy. Přísný proces, v němž všechno má svoji "váhu", a každé rozhodnutí má vliv na výsledek

Přestože jsme hrdi na náš italský původ, věříme, že kultura produktu nemůže být omezena geografickými hranicemi. To je důvod, proč jsme si vybrali obchodní značku, která je srozumitelná ve všech jazycích světa. Je to znamení úcty k těm, kteří bez ohledu na zemi jejich původu sdílejí naši lásku k espressu, a podílejí se na otevřeném, zvídavém, fundamentálním a pragmatickém dialogu. Aby bylo možné rozlišit výrobek, jako je espresso, rozhodli jsme se pro "znamení", jehož jednoduchost a čisté linie dokáží vyvolat kouzlo, které se ukrývá v malém šálku espressa.

 


TIME 100% Arabica

Ušlechtilá prvotřídní směs 100% Arabik Etiopia Sidamo, Salvador Gourmet, Columbia Supremo a Santos Brasil.


Perfektní crema jako namalovaná ve Vašem šálku kávy – to je příslib a závazek perfektního požitku. Intenzivní a příjemné aroma si pohrává s chuťovými buňkami na jazyku i s Vaším patrem bez jediného pocitu vtíravosti. Harmonická a vyvážená struktura hraje nekompromisně na všechny chuťové buňky a plně dostává svému slibu – lahodný začátek přechází v bohatý chuťový požitek v závoji mléčné čokolády a suchých plodů až do úplného konce.


Tuto kávu si díky přírodním cukrům vychutnáte nejlépe bez cukru – zkuste to! A pokud už musí být, tak opatrně.

PEOPLE Grand Cru

Ušlechtilá prvotřídní směs Arabiky a Robusty z Brazílie, Indie a Etiopie.


Podle způsobu servírování se otevírají různé světy – bez přidání cukru si užijete kávu s plným tělem, jemnou a velmi živou s napínavým dozvukem, v němž se snoubí hořká čokoláda s lékořicí. Ochutíte-li si cukrem (doporučujeme max. 5 gr. na šálek), užijete si ještě širšího spektra chutí a vůní s jemnou příchutí lískového oříšku.


Tato káva je bez pochyby nejlepší interpretací espresso kultury 7Gr., obzvláště jako cappuccino prodlužuje příjemné momenty setkání s přáteli a jako cappuccino obzvláště potěší všechny smysly.

ALWAYS bez kofeinu

Ušlechtilá prvotřídní směs káv ze střední Ameriky a Indie, která je rovněž základem směsi Gran Cru.


Přestože je tato směs zbavena kofeinu, vykazuje plnou škálu chutí barev, na které jste i 7Gr. zvyklí. Můžete očekávat výjimečný charakter a rozmanité aroma, které si vychutnáte až do konce.

Zkrátka espresso italiano i pro ty, kteří si kávu lépe vychutnají bez kofeinu.

Change language